Pompy ciepła to systemy wysoce wydajne w generowaniu energii cieplnej i zasilaniu gospodarstw domowych. Do ich sprawnego działania konieczne jest przeprowadzenie fachowego montażu, który zagwarantuje optymalną kalibrację systemu, jego wydajne i bezawaryjne działanie przez wiele lat. W naszej firmie specjalizujemy się w montażu pomp ciepła niezależnie od ich typu, konstrukcji budynku oraz specyficznych wymogów danej instalacji. Montaż pomp ciepła realizujemy na terenie Łodzi oraz jej okolic.

Szybko i sprawnie – montaż pomp ciepła

Oferujemy kompleksowy pakiet usług związanych z montażem pomp ciepła, obejmujący:

  • konsultację z Klientem oraz analizę jego zapotrzebowania,
  • montaż pomp ciepła typu monoblok,
  • montaż pomp ciepła typu split,
  • przeprowadzenie demontażu poprzedniej instalacji,
  • wykonanie odbioru oraz testu sprawności,
  • przygotowanie dokumentacji wykonania montażu,
  • dodatkowe usługi montażowe, hydrauliczne.

Montaż pomp ciepła realizuje nasza doświadczona i przeszkolona ekipa, gwarantująca szybkie i sprawne wykonanie całej usługi w pełnej zgodności z projektem. Wybór naszej oferty to oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Oferujemy konkurencyjne w całym regionie stawki, a nasi Klienci mogą skorzystać także z oferty projektowania, serwisowania oraz naprawy użytkowanych przez nich systemów. Wszelkie szczegóły montażu pompy ciepła dokładnie konsultujemy z naszymi kontrahentami.

Montaż pomp ciepła w Łodzi – oferta dla naszych Klientów

Jesteśmy otwarci na współprace z wszystkimi odbiorcami z terenu Łodzi i okolic zainteresowanymi montażem pomp ciepła. Oferujemy korzystne i przejrzyste warunki współpracy, profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w ramach użytkowania i konserwacji, a także najkrótsze terminy realizacji Państwa zlecenia. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów prywatnych, inwestorów, deweloperów, zarządców budynków oraz inne podmioty zainteresowane montażem pompy ciepła na swoich budynkach!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami.