Wykonujemy instalacje pomp ciepła na różnego typu budynkach – oferujemy pomoc w nowo powstających nieruchomościach jak również starszych obiektach. W każdym przypadku pompa ciepła będzie korzystną inwestycją, wspomagającą ogrzewanie domu oraz poprawiającą komfort termiczny jego mieszkańców. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z Bełchatowa i okolic – prywatnych właścicieli, zarządców nieruchomości, inwestorów i deweloperów, a także innych podmiotów zainteresowanych wykonaniem wydajnego i sprawnie działającego systemu pomp ciepła.

Nasza oferta pomp ciepła: projektowanie – montaż – serwis

Od wielu lat specjalizujemy się w technologii OZE, której najlepsze rozwiązania wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Tworzymy systemy nastawione na generowanie oszczędności, sprawne rozprowadzanie ciepła we wszystkich pomieszczeniach oraz wydajne działanie dopasowane do potrzeb inwestora i jego nieruchomości. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje:

  • projektowanie systemu pomp ciepła,
  • szczegółowy audyt potrzeb Klientów i ich budynku,
  • montaż pompy ciepła w dogodnym terminie,
  • serwisowanie pomp ciepła, przeprowadzanie napraw oraz doradztwo w ramach konserwacji.

Wykonane przez nas systemy pracują bezawaryjnie, zachowują wysoką wydajność przez wiele lat, a ich działanie jest w pełni automatyczne. Wykonujemy je na budynkach nowych jak i starszych, domach rodzinnych oraz wielolokalowych. W każdym wypadku dajemy gwarancję stworzenia systemu odpowiadającego na zapotrzebowanie budynku i nastawionego na generowanie oszczędności.

Pompy ciepła dla Klientów z Bełchatowa

Wszystkich odbiorców z Bełchatowa zainteresowanych pompami ciepła zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi przyjąć zlecenie, wykonać projekt oraz zaproponować najszybszy termin przeprowadzenia montażu. Oferujemy konkurencyjne w całym regionie stawki, pełną dostępność naszej ekipy oraz fachowe wsparcie przez cały czas współpracy.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami.