Oferujemy pompy ciepła dopasowane do potrzeb różnego typu budynków i ich zarządców, niezależnie od liczby kondygnacji, powierzchni, ilości lokali oraz szczegółowych oczekiwań. Realizujemy pompy ciepła na starszych i nowo powstających nieruchomościach, tworząc systemy nastawione na efektywne generowanie ciepła oraz zmniejszenie wydatków z tytułu ogrzewania. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego – właścicieli lokali mieszkalnych, inwestorów, deweloperów, zarządców nieruchomości oraz innych podmiotów pragnących wyposażyć swój budynek w sprawnie działający i wydajny system pompy ciepła.

Nasza oferta pomp ciepła: projektowanie – montaż – serwis

Specjalizujemy się w technologiach OZE, wśród których pompy ciepła należą do jednych z najpopularniejszych. Wykonujemy systemy nastawione na wieloletnie i bezawaryjne działanie, wysoką wydajność w generowaniu ciepła oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb budynku lub oczekiwań inwestora. Oferujemy pomoc w ramach:

  • projektowania pomp ciepła,
  • audytu potrzeb Klienta i stanu budynku,
  • montażu pomp ciepła w dogodnym terminie,
  • serwisu, naprawy i doradztwa (eksploatacja i konserwacja).

Tworzymy pompy ciepła różnego typu, zawsze poszukując najlepszego rozwiązania możliwego do zrealizowania na danej działce i konkretnej nieruchomości. Gwarantujemy optymalną wydajność stworzonych pomp ciepła, ich automatyczne działanie oraz przede wszystkim komfortowe warunki termiczne uzyskane za ich pomocą.

Pompy ciepła dla Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego

Ofertę pomp ciepła kierujemy do wszystkich odbiorców z Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic. Z naszej strony mogą liczyć na pełną dostępność naszej ekipy projektowo-montażowej, konkurencyjne w całym regionie stawki oraz fachowe wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi przyjąć zlecenie i zaproponować jego realizację w dogodnym terminie. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami.